Doskonałe buty na gorące dni

Klapki nie mają sobie równych

Gdy nadchodzą dni, podczas których słupki termometrów wędrują wysoko w górę, każda z nas marzy o wyjątkowo przewiewnych i komfortowych butach. Takie są praktycznie wszystkie klapki damskie, które zostały właściwie dopasowane do naszej stopy. Buty te są specyficzne z tego względu, że nie posiadają żadnego podtrzymania dla kostki stopy. Takie rozwiązanie jest niezwykle komfortowe podczas upalnych dni, gdyż minimalizuje ryzyko obcierania skóry. Wszelkie klapki przed zakupem należy dokładnie przymierzyć i wybrać fason, który optymalnie utrzymuje stabilność stopy i zapewnia maksymalną wygodę podczas użytkowania. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej trzy rodzaje klapek:

  • praktyczne, uniwersalne klapki codzienne,
  • klapki basenowe,
  • eleganckie klapki damskie na specjalne okazje.

Bogata oferta rynkowa damskiego obuwia, w tym klapek, potrafi dziś naprawdę zachwycić. Każda, nawet bardzo wymagająca klientka z pewnością odnajdzie te jedne, jedyne buty odpowiednie dla siebie. 

Idealne klapki damskie na co dzień

Tego rodzaju klapki nadają się perfekcyjnie na zakupy, do pracy, a także na weekendowe spacery. Ich uniwersalny styl oraz kolorystyka pozwalają na noszenie ich zarówno do spódnic i sukienek, jak i spodenek i różnego rodzaju spodni. Klapki damskie na co dzień powinny mieć obcas o wysokości do 3 cm, a ich design nie powinien odgrywać głównej w całości stylizacji. W przypadku klapek codziennych nie są także wskazane żywe kolory. Idealnie sprawdzą się wszelkie, praktyczne odcienie beżu, szarości, brązu oraz wciąż modne w tym sezonie srebro oraz złoto. 

Zachwycające, super wygodne klapki basenowe

Wzory wodoodpornych, niezwykle komfortowych basenowych klapek potrafią obecnie już wprawić klienta w zdumienie. Napisy, neonowa kolorystyka i interesujący design sprawiają, że coraz częściej zakładamy tego typu klapki damskie nie tylko podczas wyjścia na basen. Sprawdzają się one także idealnie do luźnych, sportowych ubrań podczas wypadu do sklepu, na podwórku, czy też w trakcie wakacyjnych spacerów nie tylko na plaży. 

Coś na wyjątkowe okazje

Fanki klapek na pewno odnajdą swój perfekcyjny wzór, wyśmienicie nadający się również na wszelkie imprezy i wieczorne wyjścia. Tego rodzaju klapki odznaczają się charakterystycznym, zwracającym uwagę, ekstrawaganckim designem. Są szykowne i eleganckie. Nie brakuje w nich błyszczących elementów, łańcuszków i innych, nietuzinkowych dekoracji. Jak najwyższy obcas jest w tym przypadku po prostu wskazany. Ten typ klapek damskich jest najbardziej pożądany przez kobiety, które uwielbiają czuć się atrakcyjnie i pragną błyszczeć w tłumie.